Сучасна косметологія на варті краси обличчя і тіла

Після тридцяти важливо не тільки прикрашати своє тіло, а й своєчасно доглядати за ним, підтримуючи його здоров’я на належному рівні. Досвідчений косметолог зобов’язаний володіти глибокими знаннями в області функціонування шкіри як органа, процесу її старіння. Він повинен вивчити механізми поглинання та виділення шкірою різних речовин.

Новітні технології https://avantage.lviv.ua/ допомагають підтримувати молодість тканин тіла, зміцнюючи їх і оздоровлюючи. Інноваційний апарат для пресотерапії, яким обладнано багато косметологічні кабінети, допоможе боротися з целюлітом.

Пресотерапія

У комплексі з дієтою і регулярними фізичними навантаженнями масаж здатний давати прекрасні результати – підшкірна жирова клітковина буде залишатися рівною, гладкою, пружною. Профілактика целюліту тісно пов’язана з підтриманням здорового лимфооттока. Але ручний масаж не завжди можливий через індивідуальної чутливості або відсутності досвідченого спеціаліста. Пресотерапія – вдосконалений антицелюлітний масаж, який проводять за допомогою спеціально призначеного для цього костюма, що нагадує корсет. У костюм спеціальним апаратом нагнітається повітря, завдяки чому тіло м’яко і делікатно масажується, кровообіг відновлюється.

Такий масаж можна проводити навіть в області живота, що вигідно відрізняє його від ручного. Пресотерапія корисна для поліпшення перистальтики кишечника, вона допоможе впоратися з венозною недостатністю і тромбозом, вагою в ногах. Вагітним жінкам такий масаж можна провести в області ніг – він добре запобігає набряки і варикоз.

Прессотерапия в Строгино - косметология ПЕРСОНА MED+
Щадна мезотерапія

Сучасний апарат для електропорації дозволяє домогтися ефекту ліфтингу і контурної пластики без уколів і інших травматичних впливів. Для впливу на шкіру використовуються імпульси струму – саме вони доставляють в глибокі шари дерми косметологічні препарати. Можлива електропорація волосистої частини голови – вона допоможе посилити дію ліків для зміцнення волосяних цибулин і відновити пишність і блиск зачіски.

ᐉ Мезотерапия в Киеве ᐉ Цены на мезотерапию лица и тела, отзывы пациентов о мезотерапии для кожи

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-):|:x:twisted::smile::shock::sad::roll::razz::oops::o:mrgreen::lol::idea::grin::evil::cry::cool::arrow::???::?::!: